Do naszego programu „wiosek językowych” VILLANGO zaprosiliśmy native speakerów z całego świata. Język danej wioski językowej jest ich językiem ojczystym.

Podczas NIEMIECKIEJ wioski językowej wszystkie zajęcia i konwersacje prowadzone są wyłącznie przez niemieckojęzycznych native speakerów z takich krajów jak: Niemcy, Austria, Szwajcaria, Liechtenstein.

Podczas HISZPAŃSKIEJ wioski językowej wszystkie zajęcia i konwersacje prowadzone są wyłącznie przez hiszpańskojęzycznych native speakerów z takich krajów jak: Hiszpania, Meksyk, Argentyna, Kolumbia.

Podczas FRANCUSKIEJ wioski językowej wszystkie zajęcia i konwersacje prowadzone są wyłącznie przez francuskojęzycznych native speakerów z takich krajów jak: Francja, Belgia, Kanada, Szwajcaria.

Podczas WŁOSKIEJ wioski językowej wszystkie zajęcia i konwersacje prowadzone są wyłącznie przez włoskojęzycznych native speakerów z takich krajów jak: Włochy i Szwajcaria.

Wszyscy native speakerzy to osoby pełnoletnie, uczestnicy projektów międzynarodowych, podróżnicy, studenci, osoby posiadające doświadczenie w pracy z młodzieżą lub w animacji.

Poznajcie naszych nativów i ich opinie dotyczące VILLANGO: